Posiłki profilaktyczne i cateringowe – Restauracja Jedyna w Gdyni 

Jesteśmy firmą gastronomiczną posiadającą duże doświadczenie w cateringu. Specjalizujemy się w dostarczaniu gotowych posiłków obiadowych do przedszkoli, szkół i zakładów pracy.

Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie potrawy cateringowe są wykonywane od podstaw przez naszych pracowników i przygotowywane w oparciu o tradycyjne polskie zwyczaje żywieniowe i kulinarne, przy zachowaniu wszystkich wymogów sanitarno-epidemiologicznych.

Jesteśmy pod stałą kontrolą Państwowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Gdyni, a produkty do wytworzenia przygotowywanych dań kuchni polskiej są najwyższej jakości i posiadają stosowne atesty. Posiłki obiadowe dowożone są środkami transportu dopuszczonymi przez Sanepid do przewozu artykułów spożywczych.

Obiady dla pracowników

Oferujemy także posiłki profilaktyczne dla małych, średnich i dużych firm. Codziennie nasz pracownik będzie przyjeżdżał zaopatrzony w pyszne dania obiadowe, sałatki, kanapki i inny garmaż, a także desery do Państwa firm o ustalonych porach. Pracownicy będą mogli zakupić posiłki profilaktyczne do odgrzania lub zjedzenia na zimno.

Szczegóły oferty posiłków profilaktycznych i godziny przyjazdu będą ustalone indywidualnie po wcześniejszym kontakcie z naszą restauracją.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty organizacji urodzin, wesel, usług cateringowych i posiłków profilaktycznych dla firm oraz do zapoznania się z pełną ofertą Restauracji Jedyna w Gdyni Witomino. Dostarczamy zawsze cześć no i świeże jedzenie pod wskazany adres. Jesteśmy zorganizowani, rzetelni i zawsze do Państwa dyspozycji.

Potrawy cateringowe – dla kogo?

Usługi cateringowe kierujemy przede wszystkim do małych, średnich i dużych firm oraz osób, które chcą uświetnić przyjęcie smakowitymi przekąskami. Nasze potrawy cateringowe przygotowywane są przez osoby doświadczone, które mogą poszczycić się doskonałym wyczuciem smaku. Kucharze, z którymi współpracujemy mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności zawodowe. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że dostarczane przez nas potrawy cateringowe są zdrowe, smaczne i przygotowane z zachowaniem wszelkich zasad higieny. Używamy wyłącznie produktów od sprawdzonych dostawców.  Wszystkie dania cateringowe dostarczamy szybko i sprawnie. Nasi kierowcy dokładają wszelkich starań, aby dotarły one w stanie nienaruszonym zaznaczone miejsce.