Ile możesz zaoszczędzić wybierając catering na domówkę?

Organizujesz domówkę, więc musisz przygotować przede wszystkim jedzenie. Musisz najpierw pomyśleć o menu, co podać na stół. Wymyślanie potraw to wstęp, bo przecież czekają Cię zakupy, bieganie po sklepach w poszukiwaniu produktów, stanie w kolejkach przy kasach i dźwiganie siatek z zakupami. Musisz mieć przygotowaną wcześniej listę, żebyś o niczym nie zapomniał.

Po prostu urwanie głowy. Masz cały blat produktów, a więc przystępujesz do gotowania. Jeśli nie jesteś orłem w kuchni, wiesz, że będziesz miał nie lada problem. Otwierasz książkę kucharską lub Internet i przeglądasz przepisy. Wiesz dobrze, że na zdjęciach, a nawet na youtube, wszystko wygląda wyśmienicie, niestety w praktyce, nie wszystko jest takie proste. W takich momentach restauracja Jedyna może wiele spraw ułatwić.

Spędzone godziny w kuchni

Kroisz, smażysz i gotujesz, by wszystko wyszło wyśmienicie i gościom smakowało. Jesteś zmęczona, bo spędzasz już drugi dzień w kuchni. Jesteś z siebie zadowolona, bo jedzenie jest naprawdę dobre. Z pewnością goście Cię pochwalą. Wiesz, że za pół godziny pojawią się w drzwiach, więc zaczynasz podgrzewać potrawy. Podajesz na stół, bo wszyscy dopisali, przyszli punktualnie. Domówka trwa, a Ty wciąż podajesz kolejne dania, zmieniasz talerze i kiedy już wszystko znajdzie się na stole, masz swój czas i możesz spokojnie usiąść z gośćmi. Nad ranem żegnasz wszystkich i sprzątasz wszystko ze stołu. Jesteś bardzo zmęczona i tak naprawdę, praktycznie nie posiedziałaś ze znajomymi. Partner wspierał Cię przez cały wieczór, pomagał jak mógł, ale i tak sama musiałaś nad wszystkim czuwać.

Koszty domówki

Po imprezie okazało się, że zostało Ci sporo jedzenia, przygotowałaś za dużo. Zaczynasz podliczać wydatki i okazuje się, że wydałaś o wiele za dużo. Nigdy nie utrafisz z produktami, więc kupiłaś ich więcej. Teraz masz zaopatrzenie przynajmniej na kilka dni. Jak się dobrze zastanowisz, to taniej i wygodniej wyszłoby, gdybyś zamówiła catering. I nie ma w tym ani krzty przesady. Dzwonisz do Restauracji Jedyna i składasz zamówienie. Nawet nie musisz wychodzić z domu, bo telefonicznie lub mailowo ustalisz menu. Catering przyjedzie o umówionej godzinie. Ile zaoszczędzasz? Policz dokładnie wydatki na domówkę. Kupiłaś wszystkiego za dużo, a wiele produktów było po prostu zbędnych. Dolicz prąd i gaz, który zużyłaś i swój czas spędzony na zakupach i w kuchni.

Zalety cateringu

Catering wyręcza Cię w kuchni. Zamawiasz potrawy, restauracja dostarcza je na półmiskach, paterach, a na drugi dzień odbiera naczynia. Proste, szybkie, wygodne, a wydajesz nie więcej, niż przygotowując dania osobiście. Bez stresu, pracy i zmęczenia, a co istotne, jesteś cały czas z gośćmi, podajesz jedynie trunki i herbatę oraz kawę. Restauracja Jedyna zaskoczy Twoich gości pysznymi potrawami domowej kuchni. Możesz mieć pewność, że dania będą smaczne i świeże, a przede wszystkim gorące. W ofercie znajdziesz także garmaż, domowe pierogi, ciekawe sałatki i rozmaite dania z mięsa. Możesz zamówić także kanapki dekoracyjne i dania obiadowe, czyli to, co lubią Twoi znajomi.

Ile możesz zaoszczędzić wybierając catering na domówkę?