Jak zadbać o dobre wyżywienie przy organizacji eventu?

Organizacja eventu to wyzwanie logistyczne dla organizatorów. Poza oczywistym wyborem miejsca trzeba dokonać wyboru sposobu serwowania posiłków. Jak pokazuje nasze doświadczenie w świat eventów idealnie wpisuje się nowoczesny catering, chociażby taki jak oferuje nasza restauracja. Dlaczego to catering jest tą z form dbania o uczestników eventu, która spotka się z uznaniem głównego organizatora?

Na czym polega magia potraw cateringowych?

Usługi cateringowe świadczone przez naszą restaurację to idealny sposób na organizację posiłków, małego co nieco bez względu na miejsce przeprowadzania wydarzenia kulturalnego szkolenia czy wspomnianego eventu. Gwarantujemy nie tylko potrawy sporządzane z produktów najwyższej jakości, ale również doskonałą obsługę i pełen profesjonalizm w obsłudze „stołów”. Wybierając kuchnię z doświadczeniem, wiesz, że kwestie posiłków zostaną scedowane na specjalistów z branży cateringowej i wszystko ilość, wielkość potraw, sposób ich serwowania będzie dopięty na ostatni guzik.

O czym trzeba pamiętać, organizując catering na eventy?

Nie można w trakcie organizacji eventu zadbać tylko o trakcyjnych odbiorców, warto tak skonstruować menu cateringowe, aby np. uwzględniało również dania wegetariańskie, aby nikt nie poczuł się obrażony i niedoceniony. Event biznesowy powinien być dostosowany do charakteru eventu, zawsze smacznie podany, dlatego wybór restauracji nie może być przypadkowy. Każda z proponowanych przez nas potraw przygotowywana jest na podstawie tradycyjnych polskich zwyczajów żywieniowych i kulinarnych, przy zachowaniu wszystkich wymogów sanitarno-epidemiologicznych. Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych eventów, dlatego organizacja każdego wydarzenia w firmie z naszą restauracją to gwarancja sukcesu. Warto dodać, że nasze usługi cateringowe cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród firm. Potwierdzeniem naszych umiejętności kucharskich jest fakt, iż dostarczamy posiłki również na przyjęcia indywidualne, typu wesela w plenerze, komunie czy chrzciny.

Jak zadbać o dobre wyżywienie przy organizacji eventu?